Firma

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Rejestratorka medyczna/Asystent ds. protetyki słuchu

Stanowisko

Rejestratorka medyczna/Asystent ds.protetyki słuchu

Miasto/województwo

Łódź

Numer referencyjny

rr5

Publikacja

2020-01-29

Opis Firmy

ACS Słuchmed Sp. z o.o.

Firma działająca na polskim rynku ukierunkowana na niesienie pomocy osobom niedosłyszącym.

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do życia, energicznych, śmiałych, łatwo nawiązujących kontakty, lubiących pracę z ludźmi na stanowisko:
Rejestratorka Medyczna/Asystent ds. protetyki słuchu
Miejsce wykonywania pracy: łódzkie (Łódź)

Zakres obowiązków:
  • osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
  • umawianie terminów świadczeń medycznych
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • udział w akcjach promocyjnych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej i sprzedażowej
  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa komputera
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie lub policealne (rejestratorka medyczna)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • bardzo wysoka komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego
  • doskonała organizacja pracy
  • dokładność i sumienność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • wysokie standardy organizacji pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny
  • dostęp do kart Multisport Plus

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie C.V. za pomocą przycisku APLIKUJ