Firma

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Protetyk słuchu (p279)

Stanowisko

Protetyk Słuchu

Miasto/województwo

Brzeg

Numer referencyjny

p279

Publikacja

2022-07-29

Opis Firmy

Dołącz do Audika Polska, światowego lidera w branży profilaktyki i protetyki słuchu, największego branżowego pracodawcy w kraju. Mamy sieć ponad 500 Centrów Słuchu
i 21 Centrów Medycznych. Dysponujemy własnym Centrum Szkoleniowym. Jesteśmy częścią Grupy Demant, która w Polsce prowadzi Centrum Badań
i Rozwoju oraz ogólnoświatową produkcję aparatów słuchowych i sprzętu diagnostycznego.

Protetyk słuchu
Miejsce wykonywania pracy: Brzeg (opolskie)

                                       Twoje obowiązki:
                                            • kompleksowa obsługa pacjenta zgodnie ze światowym standardem Audiki
                                            • diagnostyka, dobór i sprzedaż najlepszych aparatów słuchowych
                                            • opieka posprzedażowa
                                            • organizacja pracy własnej i oddziału

                                      Nasze oczekiwania:
                                           • wykształcenie kierunkowe z protetyki słuchu lub audiofonologii
                                           • umiejętności sprzedażowe
                                           • empatyczne podejście do pacjenta
                                           • wysoka kultura osobista
                                           • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

                                      Oferujemy:
                                           • pracę, która ma znaczenie
                                           • wsparcie i przyjazną współpracę
                                           • równowagę między życiem zawodowym a osobistym
                                           • umowę o pracę i przejrzyste zasady wynagradzania
                                           • komfortowe warunki pracy
                                           • promowanie inicjatyw pracowników
                                           • zaufanie i szacunek
                                           • benefity pracownicze
                                           • szkolenie wdrożeniowe, wsparcie na start i stałe poszerzanie kompetencj  w Centrum Szkoleniowym Audika w Warszawie
                                              (koszty noclegów, dojazdu i wyżywienia pokrywa pracodawca)

Nasze benefity

Nasze wartości

Zainteresowaliśmy Cię?
Prześlij CV - po prostu kliknij