Firma

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Protetyk słuchu (p270)

Stanowisko

Protetyk Słuchu

Miasto/województwo

Szubin

Numer referencyjny

p270

Publikacja

2022-06-23

Opis Firmy

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Jesteś osobą przyjazną, życzliwą i pewną siebie? Lubisz otaczać się ludźmi i łatwo budujesz zaufanie?
A może dodatkowo jedną z Twoich cech jest zorganizowanie? Dobrze czujesz się zarówno w pracy zespołowej, jak i samodzielnej?
A Twoje zaangażowanie? Rozumiesz, czym jest zdrowa rywalizacja oraz jak ważne są dobre relacje?
Zastanów się dobrze, bo może to Ciebie potrzebujemy!

Oferujemy pracę na stanowisku
Protetyk słuchu
Miejsce wykonywania pracy: kujawsko-pomorskie (Szubin)

Twoje obowiązki:
  • kompleksowa obsługa pacjenta zgodnie ze światowym standardem Audiki
  • diagnostyka, dobór i sprzedaż najlepszych aparatów słuchowych
  • opieka posprzedażowa
  • organizacja pracy własnej i oddziału
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe z protetyki słuchu lub audiofonologii
  • umiejętności sprzedażowe
  • empatyczne podejście do pacjenta
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę, która ma znaczenie
  • przyjacielski styl zarządzania
  • wsparcie i przyjazną współpracę
  • równowagę między życiem osobistym a zawodowym
  • umowę o pracę i przejrzysty system wynagradzania
  • komfortowe warunki pracy
  • promowanie inicjatyw pracowników
  • zaufanie i szacunek, niezależnie od stanowiska czy stażu pracy
  • liczne benefity pracownicze
  • 3-tygodniowe szkolenie wdrożeniowe w Centrum Szkoleniowym Audika w Warszawie
Zainteresowaliśmy Cię?
Prześlij CV - po prostu kliknij  APLIKUJ