Firma

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Przedstawiciel medyczny (k17)

Stanowisko

Przedstawiciel medyczny

Numer referencyjny

k17

Publikacja

2021-05-19

Opis Firmy

ACS Słuchmed to firma założona w 1990 roku.

Od początku działalności niesiemy pomoc osobom z dysfunkcją słuchu. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązywać problemy osób niedosłyszących.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny
Miejsce wykonywania pracy: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • współpraca ze środowiskiem medycznym na wyznaczonym terenie działania
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów – negocjowanie i podpisywanie umów
  • realizacja celów sprzedażowych oraz opieka nad klientami
  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • sporządzanie raportów i analiz

Wymagania:
  • wykształcenia wyższego (medyczne, diagnostyczne lub pokrewne)
  • znajomości lokalnego rynku medycznego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wysokiego poziomu zaangażowania i motywacji
  • konsekwencji w realizacji celów i zadań
  • komunikatywności
  • prawo jazdy kat B - czynne

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + motywacyjny system premiowania)
  • interesującą pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy
  • dostęp do pakietu medycznego
  • dostęp do kart Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie C.V. wraz z listem motywacyjnym  za pomocą przycisku APLIKUJ