Diagnosta medyczny (d7)

ACS Audika (Słuchmed)

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

06-22-2022 / rok temu

Lokalizacja

dolnośląskie - Wrocław,

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku
Diagnosta medyczny- badania słuchu
Miejsce wykonywania pracy: dolnośląskie (Wrocław)

Twoje obowiązki:
  • wykonywanie badań słuchu
  • wykonywanie badań elektrofizjologicznych słuchu ABR/ASSR
  • diagnostyka uszkodzeń słuchu
  • wykonywanie badań zawrotów głowy VNG
  • informowanie o usługach Centrum Medycznego
  • współpraca z działami oraz pracownikami firmy

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: audiofonologia, logopedia z audiologią, protetyka słuchu
  • umiejętność wykonywania i interpretacji badań słuchu oraz badań i zawrotów głowy
  • znajomość zasad obsługi pacjenta
  • doskonała umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • cierpliwość, otwartość, życzliwość
  • biegła obsługa komputera
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub pracy z pacjentem - mile widziane

Nasze benefity:

Zainteresowaliśmy Cię?
Prześlij CV - po prostu kliknij  APLIKUJ

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 2mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Od kiedy możesz rozpocząć pracę?

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe dotyczące miesięcznego wynagrodzenia brutto?

Error

Wykształcenie

Error

Error

Numer telefonu

Error

Error