Firma

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Asystent ds. protetyki słuchu - obsługa pacjenta

Stanowisko

Asystent ds. protetyki słuchu

Miasto/województwo

Olkusz

Numer referencyjny

a1

Publikacja

2019-01-18

Opis Firmy

ACS Słuchmed Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działającą w branży protetyki słuchu. Zatrudniamy osoby, które każdego dnia w ponad 500 oddziałach w Polsce pomagają osobom niedosłyszącym powrócić do normalnego życia.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce wykonywania pracy: małopolskie (Olkusz)

Zakres obowiązków:
  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi pacjentami,
  • uzupełnianie bazy pacjentów w systemie informatycznym,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • komunikatywność,
  • sumienność i systematyczność.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy, motywacyjny system wynagradzania,
  • dostęp do pakietu medycznego,
  • dostęp do kart Multisport Plus.

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie C.V. za pomocą przycisku APLIKUJ.