Koordynator wsparcia operacyjnego - rekrutacja wewnętrzna (kr20)

ACS Audika (Słuchmed)

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

01-04-2023 / rok temu

Lokalizacja

pomorskie,

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku
Koordynator wsparcia operacyjnego
Miejsce wykonywania pracy: pomorskie

Na zgłoszenia czekamy do 13.01.2022 r.!

Twoje obowiązki:
  • wsparcie pracowników oddziałów w codziennej pracy z Pacjentem
  • dbanie o efektywność działań oddziałów
  • organizacja czasu pracy pracowników oraz jego efektywne wykorzystywanie
  • wspieranie nowo zatrudnionych pracowników
  • realizacja procedur NASA przez pracowników
Nasze oczekiwania:
  • biegła obsługa systemu Subiekt i Gestor
  • działanie według procedur NASA
  • umiejętność pewnej i życzliwej rozmowy
  • umiejętność doradzania i wzbudzania zaufania
  • dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
Nasze benefity:
Zainteresowaliśmy Cię?
Prześlij CV - po prostu kliknij  APLIKUJ

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 2mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Numer telefonu

Error

Error