Protetyk słuchu (p308)

ACS Audika (Słuchmed)

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

12-12-2022 / miesiąc temu

Lokalizacja

dolnośląskie - Dzierżoniów,

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku
Protetyk słuchu
Miejsce wykonywania pracy: dolnośląskie (Dzierżoniów)

Twoje obowiązki:
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów niedosłyszących
  • diagnostyka i dobór najlepszego rozwiązania dla Pacjenta z ubytkiem słuchu
  • doradztwo i sprzedaż w zakresie oferowanych produktów
  • organizacja pracy własnej i oddziału
  • praca z bazą pacjentów
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub policealne na kierunku protetyka słuchu lub audiologia
  • umiejętność doradzania i negocjacji
  • sprawna obsługa komputera
  • wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży medyczne
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność (wyjazd na szkolenie w Warszawie)
  • prawo jazdy kat. B

Nasze benefity:

Zainteresowaliśmy Cię?
Prześlij CV - po prostu kliknij  APLIKUJ

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 2mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe dotyczące miesięcznego wynagrodzenia brutto?

Error

Od kiedy możesz rozpocząć pracę?

Error

Czy posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B?

Error

Wykształcenie

Error

Error

Numer telefonu

Error

Error