Przedstawiciel medyczny- laryngologia (k42)

ACS Audika (Słuchmed)

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

12-21-2022 / miesiąc temu

Lokalizacja

pomorskie - woj. pomorskie,

Oferujemy pracę na stanowisku
Przedstawiciel medyczny - laryngologia
Miejsce wykonywania pracy: pomorskie

Twój zakres obowiązków
  • współpraca  i utrzymywanie relacji z lekarzami laryngologami na powierzonym terenie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów - negocjowanie i podpisywanie umów
  • realizacja założonych celów
  • praca w systemie CRM
  • uczestniczenie w konferencjach oraz targach medycznych
  • ścisła współpraca z bezpośrednim przełozonym, Dyrektorem Regionu i Działem Marketingu
Nasze oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego
    lub farmaceutycznego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • łatwość w nazwiązywaniu relacji z nowymi klientami
Oferujemy:
  • podstawa + premie kwartalne uzależnione od osiągniętych wskaźnikówy
  • wsprcie przełożonego i wdrożenie w obowiązki w pierwszch dniach zatrudnienia
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe
  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego oraz karty sportowej

Zainteresowaliśmy Cię?
Prześlij CV - po prostu kliknij  APLIKUJ

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 2mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Od kiedy możesz rozpocząć pracę?

Error

Czy posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B?

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe dotyczące miesięcznego wynagrodzenia brutto?

Error

Numer telefonu

Error

Error